Uzdodiet jautājumu

Detektīvu pakalpojumi

Biznesa pavadījums

Pakalpojumu kalkulators

Eiropas Sabiedrība (SE)

Vīzas, uzturēšanās atļaujas

Tiesiskā analīze

Šķīrējtiesa

Par mums

Juridiskais birojs „ADVOCATUS” piedāvā augstas kvalitātes juridiskos un grāmatvedības pakalpojumus un konsultācijas, ka arī pilnu Jūsu biznesa pavadību vienā no Eiropas Savienības valstī- Latvijas Republikā.

Mūsu biroja galvenais ofiss atrodas Rīgā. Mūsu darījuma partneri strādā daudzās Austrumu un  Rietumu Eiropas valstīs. Lēmumu  par juridisko un grāmatvedības specialistu  apvienošanu birojs pieņēma pēc Latvijas iestāšanās  ES, kad radās vajadzība pēc kompleksās pieejas  uzņēmējdarbības vadīšanai, kontrolei un personiskai nodokļu piemērošanai biznesa vidē, kas strauji attīstās un kļūst nežēlīgāka.

Biroja juristi, sakot ar 2003. gadu, pildīja  daudzu klientu pasūtījumus un turpina īstenot juridisko atbalstu vairākiem Latvijas un ārvalstu uznēmumiem, kuru darbības sfēra ir razošana, tirdzniecība un pakalpojumu sniegšana dažādās uzņēmējdarbības jomās. Mēs sniedzam pakalpojumus arī fiziskām personām.

Mūsu  kientu uzdevumā mēs veicām liela apjoma  darījumus uzņēmumu, nekustamā īpašuma pirkšanā un pardošanā, pavadījām kredītu izsniegšanu, nodrošinot viņiem pilnu pakalpojumu kompleksu, kur ietilpst konfliktsituāciju atrisināšana (pirmsstiesas strīdi un strīdu risināšana tiesā, strīdi ar valsts iestādēm,  dažādu veidu dokumentu sagatavošana, darījumi ar nekustamo īpašumu, preču zīmju izmantošana, autortiesību pārkāpumi, finanšu un banku operācijas, apdrošināšanas sfēra, muita un nodokļi.

Mūsu biroja pakalpojumu apjomi un veidi atbilst visprasīgāko klientu kritērijiem.

Klientu problēmu atrisināšanai birojs aicina zvērinātos advokātus, zvērinātos notārus, zvērinātos revidentus, vertētājus,, ekspertus un citus specialistus.

Mūsu  komandā strādā pieredzējuši un kvalificeti speciālisti, kas praktizē dažādās tiesību un ekonomikas jomā. Sākot ar 2007. gadu mūsu birojs paplašinājā savu darbību, piedāvājot ne tikai juristu, grāmatvežu, ekonomistu, bet gan arī sabiedrisko attiecību konsultantu, marketologu un citu mūsu klientiem vajadzīgu specialistu pakalpojumus.

Katram klientam birojs garantē profesionālu, godprātīgu un individuālu pieeju radušos jautājumu, situāciju, konfliktu risināšanā.


2010 © vip-advocatus.com